NAROD VERUJE RAJKOVIĆU: Štandovi SNS-a širom Grocke pokazali ogromnu podršku Gazda Rajku!
VELIKI VIKEND ZA SRPSKU NAPREDNU STRANKU: Građani Grocke u masovnom odzivu na štandovima potvrdili ono što naš portal mesecima piše – Aleksandar Rajković ima POVERENJE NARODA i podršku koja raste iz dana u dan!
GROCKA – Dok su se pojedinci trudili da svojim jeftinim politikantskim trikovima zamagle sliku, vikend koji je iza nas doneo je NEPOBITAN DOKAZ onoga što naš portal neumorno ponavlja – ALEKSANDAR RAJKOVIĆ IMA OGROMSKU PODRŠKU MEĐU GRAĐANIMA!
Naime, tokom proteklog vikenda, širom naše opštine postavljeni su ŠTANDOVI SRPSKE NAPREDNE STRANKE, a odziv običnih ljudi bio je IZNAD SVIH OČEKIVANJA. Na svakom koraku, u svakom naselju, građani su zaustavljali članove stranke, razgovarali, pitali, davali sugestije i – JASNO I GLASNO PORUČIVALI DA SU UZ RAJKOVIĆA!
„Ovo nije bio običan stranački štand. Ovo je bio PRAVI SUSRET SA NARODOM. Ljudi su sami prilazili, pitali za predsednika, podelili svoje utiske, rekli šta ih muči, ali i – ŠTA IH RADUJE. A radosti je, hvala Bogu, sve više“, kaže jedan od volontera koji je proveo vikend na štandu u centru Grocke.
ANKETA NA TERENU: „RAJKOVIĆ JE NAŠ ČOVEK!“
Naš portal je ispratio dešavanja na nekoliko lokacija i zabeležio UTISKE GRAĐANA koji su svratili do štandova:
-
„Rajkovića podržavam od prvog dana. Čovek je pokazao da mu je stalo. Nije došao da se slika, nego da RADI. Klizalište, parking, sad i park pored Gročice… Sve se vidi, sve je opipljivo. Zato sam danas i prišao da pitam kada će još nešto novo“ – Milan (57), radnik iz Vinče
-
„Nisam ni planirala da stanem, ali videh štand i rekoh – hajde da pohvalim. Zaista, Grocka je procvetala. Moja deca su presrećna zbog klizališta, a ja sam presrećna što imamo čoveka koji misli na nas. Neka nastavi, ima našu podršku!“ – Jelena (42), majka dvoje dece iz Kaluđerice
-
„Svi ti što napadaju Rajkovića – neka dođu na štand, neka pitaju narod. Videće oni šta narod misli. Mi smo uz Rajkovića, uz Vučića i uz Srbiju. A ovi blokaderi nek se slikaju međusobno, to im jedino i preostaje“ – Zoran (65), penzioner iz Leštana
-
„Došao sam da se zahvalim. Za parking u Grockoj. Za vrtić u Umčarima. Za sve što se dešava. Neka zna Rajković – mi ga vidimo, mi ga pratimo i mi smo UZ NJEGA!“ – Nikola (44), vozač iz Grocke
PODRŠKA KOJA SE NE MOŽE SAKRITI
Ono što posebno raduje jeste činjenica da podrška Rajkoviću DOLAZI IZ SVIH DELOVA OPŠTINE – od Vinče i Leštana, preko Kaluđerice i Vrčina, pa do samog centra Grocke i okolnih sela. Nema mesta gde građani nisu prepoznali trud i zalaganje.
A dok su građani masovno prilazili štandovima da bi POHVALILI i PODRŽALI, pojedinci koji su mesecima pokušavali da naruše tu sliku – NIGDE SE NISU POJAVILI.
„Ne vide se oni na štandovima. Ne vide se oni među narodom. Oni su tamo negde, iza tastatura, iza lažnih profila, iza anonimnih komentara. Ali narod je na ulici, narod je na štandovima, narod je UZ RAJKOVIĆA. I to je ono što je najvažnije“, poručuju iz stranačkog vrha.
RAJKOVIĆ: „HVALA VAM ŠTO VERUJETE – NEĆU VAS IZNEVERITI!“
Predsednik Aleksandar Rajković, iako nije lično obilazio štandove (jer je, po običaju, bio zauzet NOVIM PROJEKTIMA i RADOM ZA GROCKU), uputio je poruku građanima preko našeg portala:
„Hvala svima koji su odvojili vreme da dođu, da pitaju, da pohvale, da predlože. To mi daje snagu da nastavim još jače, još brže, još bolje. Neću vas izneveriti – Grocka će nastaviti da napreduje, uprkos svima koji bi da stanu na put. Zajedno smo nepobedivi!“
ZAKLJUČAK: NAROD JE REKAO – RAJKOVIĆ JE POBEDNIK!
Dok se opozicija raspada, dok blokaderi iz sopstvenih redova pokušavaju da zaustave nemoguće, dok zli jezici pričaju svoje – NAROD JE PROGOVORIO NAJJAČE DO SADA.
Štandovi SNS-a širom Grocke pokazali su ono što ankete, izveštaji i činjenice već odavno govore:
ALEKSANDAR RAJKOVIĆ IMA PODRŠKU NARODA. I TA PODRŠKA SVAKIM DANOM SVE VIŠE RASTE.
I dok se oni koji ga mrze bude u znoju i panici, Gazda Rajko mirno nastavlja dalje – DA GRADI, DA STVARA, DA POBEĐUJE!
– Naš portal ponosno stoji uz narod i uz Rajkovića!
Share this content:



Post Comment