PROVALJEN OPOZICIONI CIRKUS U VRČINU: Todorović, Panić i Simić došli po slike, a Vagić na drugoj strani – dok je Gazda Rajko vodio institucionalnu borbu!

RASKRIKANO DO KRAJA: Samoproglašeni opozicionari mislili da će na protestu u Vrčinu ubrati političke poene, a ispali su – CIRKUSKA TROJKA koja ne može ni među sobom da se dogovori, a kamoli da se suprotstavi Rajkoviću! Dok je predsednik Grocke vodio ozbiljnu bitku za zaštitu zdravlja građana, oni su se slikali i svađali ko je veći – Todorović protiv Vagića, a Simić protiv svih!


VRČIN – Dok su građani Vrčina bili u strahu za svoje zdravlje zbog planiranog skladištenja navodno opasnog otpada, dok je predsednik Aleksandar Rajković vodio INSTITUCIONALNU BORBU na svim nivoima kako bi se dozvola toj firmi ODUZELA, dotle su se samoproglašeni opozicionari pojavili na protestu sa JEDNIM JEDINIM CILJEM – da se slikaju i pokupe jeftine političke poene!

Naš portal ekskluzivno otkriva PRAVU SLIKU tog navodnog „jedinstvenog protesta“ – a ona je, verovali ili ne, gora i od najcrnje komedije.

Dok je GAZDA RAJKO tiho i efikasno radio iza scene, vodeći razgovore sa nadležnim institucijama i obezbeđujući da se zdravlje građana stavi na prvo mesto, dotle su se na terenu u Vrčinu pojavili oni koji nisu uradili apsolutno ništa osim što su – DOŠLI, SLIKALI SE I OTIŠLI.

„Rajković je rešavao problem. Oni su se slikali. To je cela razlika. I zato narod veruje Rajkoviću, a njima se smeje iza leđa“, kaže dugogodišnji aktivista iz Vrčina.


TODOROVIĆEVA TROJKA: SIMIĆ, PANIĆ I SVAĐA SA VAGIĆEM!

Predvodnik ovog opozicionog cirkusa bio je, naravno, samoproklamovani „vođa opozicije“ u Grockoj – NEMANJA TODOROVIĆ. Sa sobom je poveo svog vernog potrčka NENADA PANIĆA, a da bi stvar bila još smešnija, doveo je i onog koji se toliko uzdigao u sopstvenom uobraženju da sebe već vidi kao BUDUĆEG GRADONAČELNIKA BEOGRADA – STEFANA SIMIĆA!

dgad PROVALJEN OPOZICIONI CIRKUS U VRČINU: Todorović, Panić i Simić došli po slike, a Vagić na drugoj strani – dok je Gazda Rajko vodio institucionalnu borbu!

 

I šta je ta „velika trojka“ uradila za građane Vrčina?

APSOLUTNO NIŠTA.

Oni su došli, iskezili se za kamere, napravili nekoliko dramatičnih fotografija i – NESTALI. Dok je Rajković vodio borbu da se dozvola firmi ODUZME, oni su se borili samo za to – ko će lepše ispasti na slici.

„Simić se pravi važan kao da je već gradonačelnik. A nije ni opozicioni vođa u svom dvorištu. Panić? Pa on prati Todorovića kao senka – gde god Todorović ode, i Panić mora da se provuče negde sa strane. Cirkus, čista desetka“, komentariše posmatrač sa protesta.


RAZDOR KOJI SE NE MOŽE SAKRITI: TODOROVIĆ VS VAGIĆ!

Ali ono što je najbolje pokazalo koliko su ovi „ujedinjeni“ opozicionari zapravo razjedinjeni jeste PODATAK KOJI JE ŠOKIRAO ČAK I NAJVEĆE PESIMISTE.

Na istom protestu, na istoj temi, u istom mestu – TODOROVIĆ I NJEGOVA TROJKA STAJALI SU NA SUPROTNOJ STRANI U ODNOSU NA ŽELJKA VAGIĆA I OSTALE ĐILASOVCE!

vagic PROVALJEN OPOZICIONI CIRKUS U VRČINU: Todorović, Panić i Simić došli po slike, a Vagić na drugoj strani – dok je Gazda Rajko vodio institucionalnu borbu!

Zamislite taj apsurd: ljudi koji se bore protiv iste vlasti, na istom protestu, ne mogu da stoje jedni pored drugih! Kao mala deca u vrtiću koja se svadjaju oko igračaka, tako se oni prepucavaju ko je veći, ko je važniji, ko će biti prvi na fotografiji.

Naš portal ekskluzivno saznaje da je RAZDOR MEĐU NJIMA DOSTIGAO VRHUNAC. Todorović, kako saznajemo, svima javno priča:

„SA VAGIĆEM I ĐILASOVCIMA NEĆU DA IMAM NIŠTA! Niko me ne može naterati u koaliciju sa njima!“

I dok se oni tako međusobno kolju i dokazuju ko je veći, predsednik Rajković mirno radi svoj posao i gradi Grocku. Dok se oni prepucavaju oko fotelja i pozicija, on gradi vrtiće, parkinge i sportske hale.

„Neverovatno, zar ne? Oni su došli na protest da bi se borili protiv Rajkovića, a završili su tako što su se posvađali među sobom i podelili na dve strane. I onda se pitaju zašto im narod ne veruje“, kaže politički analitičar.


GRAĐANI VRČINA: „NEKA SE SLIKAJU, MI ZNAMO KO RADI!“

Naš portal je obišao Vrčin i pitao građane šta misle o ovom opozicionom cirkusu. Reakcije su BRUTALNO ISKRENE:

  • „Video sam ih. Stajali su, slikali se, mahali. I ništa više. A problem sa otpadom? Rešio ga je Rajković, institucionalno, kako treba. Oni su došli na gotovo“ – Milan (55), radnik iz Vrčina

  • „Todorović i Vagić ne mogu da stoje zajedno? Pa kako onda mogu da vode državu ako ne mogu ni protest da organizuju zajedno? Smešni su, zaista smešni“ – Jelena (48), profesorka

  • „Simić se uzdigao ko da je već gradonačelnik. A nije ni tablicu zaslužio u Grockoj. Neka se slika, nek se pravi važan. Mi znamo ko je doneo parking, klizalište i vrtiće. I znamo ko je rešio problem otpada“ – Zoran (63), penzioner

  • „Panić? On je Todorovićev rep. Gde ide Todorović, ide i Panić. Verovatno se nadao da će i on da se provuče na neku sliku. Jadan“ – Nikola (41), vozač


RAJKOVIĆEV TRIJUMF: INSTITUCIJA, A NE SLIKANJE!

Dok su se opozicionari prepucavali, slikali i svađali ko je na kojoj strani, ALEKSANDAR RAJKOVIĆ JE ZAVRŠIO POSAO.

Njegova institucionalna borba, njegovi razgovori sa nadležnima, njegovo insistiranje na zaštiti zdravlja građana – URDILI SU SVOJ POSAO. Dozvola firmi za skladištenje opasnog otpada je ODUZETA, a građani Vrčina mogu mirno da spavaju.

I dok Todorović, Panić, Simić, Vagić i ostali nastavljaju da se međusobno kolju i dokazuju ko je „pravi“ opozicionar, Rajković nastavlja da gradi.

„Neka se oni slikaju. Neka se svađaju. Neka prave svoje male drame. Mi imamo posla – da gradimo vrtiće, parkinge, hale. I to ćemo raditi, uprkos svima njima“, poručuju iz Rajkovićevog kabineta.


ZAKLJUČAK: CIRKUS JE GOTOV – OPOZICIJA OSTALA BEZ PUBLIKE!

Protest u Vrčinu pokazao je ono što se odavno znalo, a sada je i zvanično potvrđeno:

  1. OPOZICIJA JE RAZJEDINJENA – Todorović protiv Vagića, Simić protiv svih, Panić ni protiv koga (jer je samo pratnja).

  2. OPOZICIJA JE NEMOĆNA – dok Rajković rešava probleme, oni se slikaju.

  3. OPOZICIJA JE SMEŠNA – dolaze na protest, ali ne mogu da stoje jedni pored drugih.

Dok se oni tako zabavljaju svojim međusobnim obračunima, GAZDA RAJKO NASTAVLJA DA RADI.

Jer njega ne zanimaju slike ni politički poeni. Njega zanimaju – REZULTATI.

I zato će Grocka, uprkos svim Todorovićima, Vagićima, Simićima i Panićima – NASTAVITI DA NAPREDUJE.

– Naš portal ostaje uz rad, a ne uz slikanje!

Share this content:

Post Comment

Možda ste propustili